top of page

וועדת ההיגוי שלנו

תמונה - אתי וידבסקי.jpeg

אתי וידבסקי

יזמת סדרתית שהקימה וניהלה חברות בישראל, תורכיה, בריטניה ואנגליה. היא בעלים ומנכ״לית של Zoicom המספקת שירותים עסקיים בתחום ההייטק והחדשנות לחברות בארץ ובעולם; שותפה מייסדת של startup Nation AcadeMe פלטפורמה להקמת אקסלרטורים דיגיטליים white lable בארץ ובעולם; ומנהלת מל"א-Hub חממת היזמות הטכנולוגית של מכללת מל"א. בנוסף, היא דירקטורית בחברות, מרצה ומנטורית באקסלרטורים מייקרוסופט, 8200 וברקליס Techstars .

דיאן בן ג'ויה - תמונה.jpg

דיאן בנג׳ויה

דיאן בנג׳ויה היא מומחית שיווק בכירה בחברת IBM כעשור ובעלת ניסיון של יותר מ-25 שנה בחברות הייטק בינלאומיות שונות. בנוסף עבדה תקופה כעצמאית, במיוחד עם חברות סטארטאפ ישראליות.
כששלושת ילדותיה היו קטנות, הבינה את הצורך להתאים את עצמה לחוסר הגמישות המורגשת בסביבות העבודה באותם ימים. היום היא רואה שאפשר אחרת, לטובת החברות, שכירות ושכירים ולחברה בכלל, ועושה את מיטבה עם ארגון עבודה שווה על מנת לקדם את השינוי.

מריה גרין - תמונה.jpg

מריה גרין פוברצ׳יק

מומחית בניהול קהילות שהקימה את קהילת הנשים הגדולה בישראל ה Supergirls. הקהילה הפכה למיזם חברתי העובד על פיתוח האסטרטגיה העסקית והחברתית שלו ע״י צוות ניהול של 17 חברות קהילה. מריה ניהלה את תחום הקהילה בקרן הון סיכון Aleph  וכעת היא מנהלת הקהילה של חברת HoneyBook וחלק ממנהיגות קהילה של פייסבוק. כמו כן, מריה היא מרצה ומנטורית בתחום ניהול ופיתוח קהילות.

תמונה - חנה ראדו_edited.jpg

חנה רדו

חנה מקדישה את חייה ליצירת שוויון מגדרי וחיזוק מעמד האישה בישראל ובעולם באמצעות מיסוד והובלה של יוזמות עסקיות חברתיות מצליחות. חלק מהתפקידים בהם היא מכהנת כוללים את מייסדת ויו״ר מקאן וואלי פרסום דיגיטלי וסיו״ר מקאן תל אביב; הוגה, מייסדת ונשיאת ארגון Supersonas Israel לקידום נוכחות נשית שוויונית בצומתי השפעה והחלטה; מובילה ומשקיעה ב׳מדבר תשעשרה׳ מיזם להענקת שירותים מקצועיים מרחוק ו׳לב תשעשרה׳ מרחב עבודה לשירותי הנהלת חשבונות מרחוק; מייסדת ויו״ר Spring Valley מיזם לשיווק דיגיטלי לעסקים קטנים ועוד רבים אחרים. חנה היא זוכת אות מנהיגות מקדמת נשים לשנת 2016 של מגזין סלונה, זוכת פרס מקאן העולמית לפרויקט החברתי המשמעותי באירופה, וזוכת אות Duns&Brandstreet לשנת 2016 למצוינות עסקית בעלת ערך חברתי.

אור ענבי - תמונה 10 MG.jpg

אור ענבי

אור הוא חוקר כמותי במרכז גוטמן לחקר מדיניות ודעת קהל, אשר במכון הישראלי לדמוקרטיה וחבר במחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת בר אילן. הוא בוגר תואר שני בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה מאוניברסיטת בר אילן ונמצא כיום בשלבי סיום לימודי הדוקטורט בנושא גבריות חדשה, מעורבות אבהית וממשק עבודה-משפחה במחלקה לסוציולוגיה ואנטרופולוגיה באוניברסיטת בר אילן.

אור מנסה להעלות  את המודעות לשוויון מגדרי במאמרים כתובים ותוכניות טלוויזיה.

רונית קארק - תמונה.jpg

פרופ׳ רונית קרק

רונית היא פסיכולוגית אירגונית וחוקרת מנהיגות ומיגדר. היא חברת סגל במחלקה לפסיכולוגיה והייתה היוזמת, מייסדת וראשת התוכנית הראשונה של מסלול 'מגדר בשטח: מתיאוריה לעשייה חברתית', בתוכנית ללימודי מגדר לתואר שני, באוניברסיטת בר-אילן.
היא מרצה בארץ וברחבי העולם בכנסים ואירועים מיוחדים על תחומי מנהיגות ומיגדר, מייעצת לאירגונים על אסטרטגיה לקידום שיוויון מיגדרי וזכתה בפרסים רבים על העשייה שלה.

תמונה הילה באלק.jpeg

הילה בלק

הילה מנהלת HR Operation  בכירה בTLV Cybereason ובעלת וותק של למעלה מ20 שנה בעבודה בארגוני הייטק גלובליים.
אישה חדת מחשבה עם תשוקה להעצמה חברתית השואפת להשפיע ולהוביל שינויים חברתיים. הילה מגדירה את עצמה כאישה עם תשוקה לחיבורים אנושיים, העצמה חברתית ויצירתיות עסקית.

Facebook-Max-Size.jpg

שירי גרוסברד קאופמן

שירי התחילה את דרכה כעיתונאית ״בידיעות אחרונות ובתחילת שנות ה- 2000 הייתה שותפה להקמת מיזם דיגיטלי בתחום ההשכלה הגבוהה: "נרשמים". החברה, שהייתה פורצת דרך בתחומה בישראל זכתה להצלחה רבה ונרכשה על ידי קבוצת המדיה אינטרנט זהב. לאחר מכן הקימה שירי חברת סטארט אפ בתחום הגיוס בעולמות הדיגיטל: Join Digital Talent Agency, בה היא שותפה מלאה. שירי מאמינה שא.נשים הם הדבר הכי חשוב בארגון והחזון שלה הוא לראות נשים רבות יוזמות ומקימות חברות משלהן. היא יזמת ופעילה בקהילת השיווק בישראל בתור אחת ממייסדי פורום G-CMO ומקדישה את זמנה לנושא שוויון נשים וקידומן באמצעות הרצאות שהיא מעבירה, קידום מחקרים וליווי א.נשים בדרכם המקצועית.

bottom of page