ההצעה שלנו

אנחנו מבינות שבמציאות העסקית של היום, קידום מהלכים שאינם קשורים לשורת הרווח, נדחקים לשולי סדרי העדיפויות הארגוני. אך כיום, הזמנים השתנו, Gender Diversity בארגון כבר הפך לכורח המציאות. ארגונים כיום, כבר לא יכולים להתעלם מהצורך לתת מענה לסוגייה הבוערת של מתן הזדמנויות שווה לגברים ונשים במקום העבודה. גם כי היום מבינים שזה חלק בלתי נפרד משורת הרווח, וגם כי מדובר במגמה שהולכת ומתחזקת, בארץ ובחו"ל כפי שניתן לראות במגמות רגולטוריות ובמהלכים פנים ארגוניים המתבצעים בקרב חברות בינ"ל.

 

תוכנית עבודה

לאחר תהליך מיפוי הארגון, יש לבנות תוכנית עבודה על מנת להוביל את הארגון שלך בצורה היעילה והמדוייקת ביותר אל היעד אליו את רוצה להגיע.תוכנית העבודה, נבנית על בסיס הנתונים שנאספו ונותחו על ידי אנשי מקצוע מעולים.

 מדד השוואתי

כדי לדעת היכן הארגון עומד ביחס למתחרים שלו וביחס לכלל המשק בהטמעת מדיניות של גיוון מגדרי, זה הכרחי. "עבודה שווה" מציעה לארגון כלי עבודה חדשני אשר נותן לארגון מידע חשוב לגבי היכן הוא ממוקם בתחום המגדר ביחס למתחרים, לכלל הסקטור ולכלל המשק.

מיפוי ארגוני מגדרי

כמו כל תהליך מקצועי ומדוייק בתוך הארגון, מתחילים עם להבין לאן אנחנו רוצים ללכת, ומה הדרך הכי טובה לשם. על מנת להטמיע בארגון תהליכים אפקטיביים שיביאו את הארגון אל היעד, אנחנו צריכים למפות את הארגון באמצעות סקרים פנימיים של הארגון, אשר יספקו לכם את המידע הנדרש - מה צריך לעשות.

ליווי ביישום  המלצות

כמו כל מטרה שהארגון מציב לעצמו, ללא ייעדים ומעקב אחריהם,זה פשוט לא עובד. "עבודה שווה" מציעה ליווי מקצועי וצמוד של הארגון, עד להשגת יעדיו.

לקבלת מידע נוסף ועדכונים

ההתחייבות שלנו היא לא לשלוח יותר ממייל אחד בחודש ולא להעביר את הפרטים שלך לאף גורם חיצוני